Picture


teraz troszkę lżej, bo tematem będzie biżuteria z filcu na prezent. Co z takiej biżuterii najlepiej się nadaje na prezent? Wybór jest ogrmny i możemy mieć trochę problemów z dopasowaniem naszyjnika czy kolczyków do danej osoby. Ja podeszałbym do tego naukowo i podzieliła dziewczyny na dwie grupy:) :
  • dziewczyny, które nie boją się odważnej biżuterii i lubią nosić na przykład duże naszyjniki. Dla nich idealnie na prezent będą się nadawać duże kolorowe korale- takie, jakie można znależć na przykład w galerii Ifki. To rzeczywiście całkiem skomplikowane kompozycje i na pewno będzie je widać. Nie ma sensu ich kupować komuś, kto takich ozdón nie lubi. Kolory trzeba już dopasować fo gustu, ale jesli się kogoś zna, to nie powinno być z tym więksego problemu.
  • dziewczyny, które wolą raczej skromniejsze ozdoby. Takim będzie się podobać skromniejsza biżuteria z filcu, na przykład kolczyki czy broszki. Ja piękne kolczyki znalazłam w Jagii. Idealne, jeśli chcemy biżuterię z filcu z charakterem, ale niezbyt dużą. Broszki też możecie znaleźć na przykład u Ifki.
Jeśli tak do tego podejdziemy, to biżuteria z filcu będzie idealnie dopasowana i na pewno będzie się z niej cieszyć każda dziewczyna. Leave a Reply.