Skąd wynika taka wielka popularność biżuterii z filcu i to, że właściwie każda z nas ją lubi, nawet jeśli jej nie nosi. Na przykład srebrna czy złota biżuteria ma swoje fanki, ale i takie osoby, które jej zwyczajnie nie lubią. Jeśli chodzi o bizuterię z filcu, to jeszcze nie spotkałam dziewczyny, która by powiedziała, że jej nie lubi. Może być tak, że jej nie nosimy, ale podoba się praktycznie wszystkim :)
Czym biżuteria z filcu nas zachwyca? Pewnie głównie kolorami. Chyba tylko modelina jest tak kolorowa. Kolory to moim zdaniem największy atut biżuterii z filcu. No i pozostaje jeszcze ta świetna miękkość :) W sumie to na upartego na takich koralach z filcu można się czasami zdrzemnąć w pracy. 
Doskonale też ożywia małe czarne, wydaje mi się, że biżuteria z filcu jest idealna to takich prostych, czarnych sukienek.
Na pewno jej atutem są także fajne połaczenia róznych materiałów. Być może doczekamy się takiej biżuterii z filcu, w której filc jest łączony na przykład z modeliną. Chętnie bym zobaczyła, ja takie coś się prezentuje. 



Leave a Reply.